Welcome, visitor! [ Login

 

Masöz İstanbul

  • Listed: 27 Ağustos 2023 22:21
  • Expires: 64 days, 2 hours

Description

Masöz İstanbul

Masöz İstanbul ile gün içerisinde birçok farklı sebepten dolayı ağrılar önemli oranda artış gösterir. Özellikle başta iş dünyası açısından stres ve yorgunluğun getirdiği ağrılar, aynı zamanda psikolojik olarak sorunlar da getirmektedir. Bütün bu sorunların kaynağına inmek ve rahatlamak için ise, kasların gevşetilmesi ve rahatlaması gerekir. İşte bu noktada devreye giren masöz istanbul uzmanları, elde ettikleri sertifika ile profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Dünyanın farklı bölgelerindeki masaj tekniklerini öğrenmiş olan masözler, değişik uygulamalar eşliğinde bütün ağrılara son verecek yöntemlerle destek sağlamaktadır.

Masöz İstanbul ile Profesyonel Masaj Hizmeti

Günün geçirdiği yorgunluğu ve stresi atabilmek için pek çok yöntem bulunur. Ancak gerçekten ağrılardan kurtulmak adına ise, fiziksel temas çok önemlidir. Bu konuda Uzakdoğu başta olmak üzere Avrupa ya da Osmanlı döneminden gelen masaj teknikleri, vücudun farklı bölgelerindeki tüm ağrıları yok etmektedir. Genelde özel teknikler ışığı altında ele alınan masaj yöntemleri, masöz bayan kapsamında özel olarak sunulması ile gerçekleşiyor. Böylece yapılan masaj ile beraber kan dolaşımı istenilen dengeye ulaşmakta ve böylece kaslar gevşemektedir.

Hijyenik ve Steril Bir Ortamda Masöz Hizmeti

Günümüz koşulları ve teknik yöntemleri ışığı altında, özel sertifikaya sahip bayan masözler hijyenik ve steril bir ortamda destek vermektedir. Masaj için özel hazırlanmış odalarda gerçekleştirilen terapiler, ihtiyaç duyulan tüm unsurlar eşliğinde ele alınıyor. Bunlar içerisinde masaj için özel yağlar, loş ışık ortamı, ortopedik ve özel masaj yatağı ile beraber, havlu ve mumlar yer almaktadır. Böylece tamamen özel kokular eşliğinde farklı teknik yöntemler üzerinden ele alınan masajlar, kişinin fiziksel ve zihinsel olarak rahatlamasına imkan veriyor.

Profesyonel Masöz İstanbul

Son dönemlerde en popüler fiziksel ve zihinsel rahatlama teknikleri arasında yer alan masaj yöntemleri, kişinin daha zinde ve sağlıklı kalmasına olanak veriyor. Bunun için sertifika sahibi profesyonel masözler, özel teknikler ışığı altında uygulama gerçekleştirmektedir. Bu uygulama ile beraber sonuç olarak kişinin vücudunda ve zihinsel yapısında olumlu yönde değişiklikler yaşanır.

– Kas ve kemik ağrılarının giderilmesinde etkilidir.
– Vücuttaki toksik atıkların uzaklaştırılmasına imkan verir.
– Kasları gevşetir ve istenilen dengeyi ulaştırır.
– Kan akışını hızlandırır ve besinlerin sağlıklı şekilde organlara ulaşmasına imkan verir.
– Kişinin psikolojik açıdan daha pozitif bir bakış açısı yakalamasına olanak tanır.
– Üstelik stres hormonlarını azaltarak strese dayalı hastalıkların çıkmasını engeller.
– Kalp ritmi ve tansiyon yükselmesini önler.
– Ölü hücrelerin yok edilmesine ve yerine yeni hücrelerin çıkmasına fırsat tanır.
– Romatizmayı engeller.
– Migren ağrıların önüne geçer.

Bunlar gibi daha sayısız faydadan bahsetmek mümkün.

Masöz İstanbul

Haftada en az bir ya da iki defa profesyonel masaj hizmeti alınması gerekmektedir. Böylece haftayı daha sağlıklı ve zinde geçirme şansı elde edilebilir. Dünyanın değişik bölgelerinden masaj teknikleri eğitim alarak öğrenmiş ve sertifikalı bayan masözler eşliğinde, tüm ağrılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Profesyonel Masaj Hizmetleri

Günün stresinden uzaklaşmak ve ağrılarından kurtulmak isteyen herkes profesyonel masöz bayan hizmetlerinden faydalanabilir. İnternet ve telefon üzerinden masaj randevusu alınabilir.

Profesyonel Masöz Seçenekleri

masöz istanbul

Her biri eğitimli olan masözler müşterilere profesyonel hizmetler sunuyor. Ruhsatlı masaj salonlarında terapistlerin tamamı sertifikalı ve deneyimlidir. Birçok farklı masaj tekniğinin uygulandığı salonlarda en uygun fiyata kaliteli hizmet almak mümkündür.

Aroma Terapi Masajı

Salonlarda müşterilere sunulan hizmetlerin başında aroma terapi masajı geliyor. İsveç masajının çeşitli losyon ve kremlerle uygulandığı bu terapi stres ve kaygının giderilmesinde son derece etkilidir. Masaj esnasında kullanılan yağların tamamı organik ve bitkisel olup müşteriler istedikleri yağ ve losyonları seçebilir. Papatya ve badem yağları sıklıkla tercih ediliyor. Cildi canlandıran ve sakinleştirici bir etkiye sahip olan neroli yağları da sunulan seçenekler arasındadır. Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanan terapinin bir seansı yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Terapi Masajında Kullanılan Krem ve Yağlar

Hem doğal bir içeriğe hem de güzel kokulara sahip olan yağlar masaj keyfini iki katına çıkarıyor. Lavanta ve portakal yağları kas ağrılarına iyi gelirken cildin daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır. Diğer seçenekler arasında ay çiçek yağı, jojoba, kayısı çekirdeği ve buğday tohumu yağı yer alıyor. Katalogları inceleme fırsatı bulan müşteriler masajda kullanılabilen yağlardan istediğini seçebilir.

Sporcu Masajları

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında sporcu masajı yaptırmak da mümkündür. Eklem ağrılarını büyük oranda azaltan masöz bayan terapileri kas sertliğini de azaltıyor. Herhangi bir spor branşıyla profesyonel ya da amatör olarak ilgilenen herkes haftada bir ya da iki kez sporcu masajı yaptırabilir. Müsabakalarda sakatlık yaşayan kişilerin çok daha kısa sürede toparlanmasını sağlayan bu terapi kas gerilmelerini de önlüyor.

Klasik Masaj Seçenekleri

Sertifikalı terapistlerin uyguladığı klasik masajlar insan sağlığına birçok açıdan fayda sağlıyor. Gün içerisinde sıklıkla hissedilen baş ve boyun ağrısına çözüm getiren klasik masaj, sırt ve bel ağrısını dindirmek için de yapılıyor. Klasik masaj teknikleri kişilerin rahatlamasını sağlayarak daha rahat uyumalarını sağlıyor. Sağlık masajı olarak da bilinen bu terapi kan akışını hızlandırmaktadır. Masaj sonunda daha enerjik hisseden insanlar streslerinin de azaldığını görecekler. Tüm terapiler gibi bu masaj da hijyenik bir ortamda profesyonel masözler tarafından uygulanmaktadır. Ortalama masaj süresi 40 – 50 dakikadır.

Sunulan Diğer Masaj Hizmetleri

Masöz İstanbul ‘un bütün ilçelerinde sunulan masaj seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Derin doku masajı da sıklıkla tercih edilen bir diğer terapi yöntemidir. Özellikle kronik kas ağrısı çekenlerin düzenli olarak yaptırdığı derin doku masajı kulunçların çözülmesini de sağlıyor. Bilgisayar başında çalışan ve duruş bozuklukları olan kişiler de bu terapinin sunduğu avantajlardan faydalanabilir. Salonlarda sunulan bir diğer hizmet ise bali masajıdır. Bali masajı yaptırmak isteyenler de telefon ve internet üzerinden randevu kaydı oluşturabilir.

 

97 total views, 1 today

  

Listing ID: 36664ebc9cbad41e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status