Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Mecidiyeköy Masöz

  • Listed: 11 Temmuz 2023 14:26
  • Expires: This ad has expired

Description

Mecidiyeköy Masöz Tarafından Özel Hazırlanmış Masaj Odaları

Her ne kadar günümüzde masaj yöntemleri büyük öneme sahip olsa dahi; masajların uygulandığı alanlar da bir o kadar önemlidir. Mecidiyeköy Masöz ile kaliteli masaj ve hem fiziksel hem de psikolojik olarak kişinin kendini iyi hissetmesi için, masaj uygulamalarında pek çok farklı malzeme kullanılmaktadır. Oda içerisinde rahat ve konforlu, masaj için özel yatak üzerinde kişiye uygulama yapılmaktadır.

Aynı zamanda loş bir ışık eşliğinde özel mumlar ile kokularla alan çok daha etkili hale getirilmektedir. Konusunda tecrübe sahibi olan uzman masöz bünyesinde, sizlere sağlık merkezimizde en iyi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Mecidiyeköy Masöz Hijyenik ve Steril Oda İçerisinde Masaj Hizmeti

Sağlık merkezimizde sizler için hazırlanmış özel hijyenik ve steril odalarda, en iyi masaj hizmeti sağlamaktayız. Eğitim almış uzman masözlerimiz, masöz İstanbul bünyesinde bütün farklı ilçeler için en iyi desteği sağlamaktadır. Tamamen özel olarak hazırlanmış oda içerisinde, kendinizi zihinsel açıdan oldukça rahat hissedeceksiniz.

Bu özel ortam içerisinde kendinizi teslim edebilir; doğru masaj teknikleri ile rahatlayabilirsiniz. Üstelik bunu periyodik olarak masöz İstanbul sağlık merkezimizde değerlendirerek, tüm ağrılardan ve bazı hastalıklardan kurtulmanız mümkün.

Mecidiyeköy Masöz Malzemeler ile Kaliteli Masaj Hizmeti

Hazırlanan boş oda içerisinde sizlere büyük rahatlık hissettirirken, aynı zamanda değişik masaj teknikleri için farklı yağlar kullanmaktayız. Bu yağlar masaj teknikleri uygulanırken kendinizi daha iyi hissetmenizi olanak tanıyacak. Böylece vücut kaslarınız gevşeyerek pek çok farklı ağrılardan kurtulabilirsiniz. Özellikle günün getirdiği stres ve yorgunluktan eğitimli ve uzman masöz bünyesinde uzaklaşmamız mümkün.

Masajınızı Uzman Mecidiyeköy Masöz Tarafından Yaptırın

Günün yorgunluğundan, stresinden veya ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bir masaj salonuna gidebilirsiniz. Kendinizi tecrübeli ellere bırakıp, masöz ya da masör yardımıyla iyi hissedebilirsiniz.

Hangi Masajlar Uygulanıyor?

Vücudun farklı bölgeleri ve farklı sinirleri olduğu için her bölgeye farklı uyarıcı ve terapi uygulaması yapılması önemlidir. Rahatlamak ve ağrılardan kurtulmak istiyorsanız, kişiye ve uygulamaya farklı olarak 160 masaj çeşidi bulunuyor. Burada önemli olan hangi masajın size iyi geleceğidir.

Bu konuda da masöz ya da masörün bilgi ve tecrübesi devreye giriyor. Anatomi ve insan psikolojisi alanında da yeterli bilgiye sahip bu kişiler size en doğru masaj yöntemini tespit edip, uyguluyorlar. Genel olarak uygulanan masaj türleri şunlardır;

Mecidiyeköy Masöz

İsveç Masajı; Stresliyseniz ve vücudunuzda bir gerginlik hissediyorsanız mecidiyeköy masöz olarak bu yöntemi uyguluyorlar. Masaj yağları uygulanarak, 60 dakikalık seansta, genel bir rahatlama, kaslarda gevşeme, kan dolaşımında hızlanma hissediyorsunuz.

Anti Selülit Masajı; Vücudunuzda oluşan selülitleri ve oluşturduğu ödemleri ortadan kaldırmak için yapılır. Masaj aletleri, yağları ve masöz İstanbul uzman elleri sayesinde toksinlerin dışarı atılması sağlanır, dolaşım sisteminin düzenli çalışması sağlanır ve selülitin neden olduğu şekil bozukluğu giderilir.

Derin Doku Masajı; Kronik bel, boyun ve baş ağrıları ve kas gerginlikleri için uygulanıyor. Özel masaj yağlar uygulanıyor. Bel veya boyun fıtığı olanlara uygulanmıyor.

Baş-Omuz Masajı; Baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun tutulması, ağrıları gibi durumlarda uygulanıyor. Özel aroma terapi yağlar uygulanıyor. Burada masajın şiddeti hafif ve daha yavaş uygulama yapılıyor. Sağlıklı saçlara kavuşmak istiyorsanız bu masajı deneyebilirsiniz.

 

495 total views, 1 today

  

Listing ID: 56864ad3c0ce25b6

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

>